Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Murat Armağan liderliğinde ürün tasarımı, tasarım mühendisliği, proje yönetimi ve ürün geliştirme danışmanlığı hizmetleri veren Arman Tasarım, tüketici elektroniği, endüstriyel ekipmanlar, kamusal teknolojiler, ambalaj, mobilya, kent mobilyaları, medikal gibi sektörlerde iddialı projeler geliştiriyor.

Ürün geliştirme süreçlerinin titizlikle uygulayan, tasarım, mühendislik ve üretim yöntemleri konularında uzman ekibi ile ürün sonucuna hızlı ve güvenli bir biçimde ulaşarak yüksek verimlilik sağlayan Arman Tasarım, sektöründe yaratıcılığı bilimsel metotlarla iş modellerine dönüştürerek, yüksek katma değer yaratıyor. Ürün geliştirme ve ürün çeşitlendirme stratejileri oluştururken yenilik ve katma değer yaratma kriterlerine öncelik ver firma, müşteri odaklı yüksek verimliliği hedefleyen projelere imza atıyor.

Yaratıcılığı bilimsel metotlarla iş modellerine dönüştürme felsefesiyle hareket eden firma, yüksek katma değer yaratmak ve iş ortakları ile tasarım merkezli ticari fırsatlar oluşturmayı hedefliyor. Tasarladıkları ürünleri fikir aşamasından üretim aşamasına kadar yönettikleri projeler olarak ele alan Arman Tasarım, üretim sonrasında da satış ve tüketici beklentilerini izleyerek geliştirmeler yapıyor.

pRchitect, Arman Tasarım için 2014 yılı boyunca stratejik iletişim danışmanlığı, ulusal ve uluslararası medya iletişimi, ödül iletişimi, sosyal medya yönetimi ve içerik editörlüğü hizmetleri verdi.