Tags:

1950’den günümüze, “Il bagno per tutti” (Herkes için banyo) mottosuyla yaratıcı, yenilikçi ve insana değer veren kuruluş olma vizyonunu sürdüren İtalyan BOCCHI, yarım asrı aşan bilgi birikimiyle banyo ürünleri sektörünün öncülüğünü yapıyor. İş ortaklarına ürün ve serviste her zaman en iyi, en kaliteli ve en yenilikçi çözümleri en doğru fiyatla sunmayı ilke edinen BOCCHI şirket kültürü haline getirdiği bu değerleri gelecekte de korumayı amaçlıyor.

BOCCHI Tasarım ekibinin yanısıra İtalyan ve Türk tasarımcılarla işbirliği ile yarattığı serilerle klasikten moderne oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan BOCCHI, içerdiği seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyaları ve aksesuarları, banyo/mutfak armatürleri, gömme rezervuar ve Care&Comfort adı verilen bedensel engelli ve yaşlılar düşünülerek tasarlanmış özel ürün grupları ile Türkiye, İtalya, Amerika, İngiltere ve Rusya ofisleri aracılığıyla dünya genelinde geniş bir kullanıcı ağına hitap ediyor.

BOCCHI, “Sıfır Pürüz” ve “Jet Flush” teknolojileri ile üstün klozet temizliğini, “Çevre Dostu Klozet” özelliği ile tasarruf ederken global ölçekte su kaynaklarının azalması sorunuyla mücadeleyi, dünyada bir ilk olan “XL Klozet” ile farklı beden ölçülerine sahip kişilerin konforunu birbirinden farklı banyo fikirleri ve 18 farklı özgün BOCCHI renkleriyle sunuyor.

pRchitect, BOCCHI‘ye 2018 yılında bir dönem süresince stratejik iletişim danışmanlığı, ulusal medya iletişimi ve içerik editörlüğü hizmetleri verdi.